TEADE

Vastavalt ministeeriumi korraldusele viiruse leviku tõkestamiseks on raamatukogudele esitatud lisapiirangud 11. märtsist kuni 11. aprillini 2021. https://www.kul.ee/sites/kulminn/files/news-related-files/090321_raamatukogude_kaitumisjuhend_covid_19_toim.pdf

Raamatukogudes on lubatud:
● ette tellitud väljaannete laenutus ja tagastamine;
● väljaannete kontaktivaba laenutus ja tagastus;
● internetiarvuti kasutamine (eelregistreerimisega).

Raamatukogu siseruumides ei ole lubatud:
● avariiulite kasutamine;
● haridusprogrammide korraldamine (raamatukogutunnid, töötoad, ekskursioonid jms).

Palume teavikute ettetellimiseks ja kontaktivabaks laenutamiseks helistada oma raamatukogu telefonil või saata soov meili teel.
Haljala Vallaraamatukogu - 325 0602, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aaspere haruraamatukogu - 325 0588, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Karepa haruraamatukogu - 322 1821, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Varangu haruraamatukogu - Essus 329 2133, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vergi haruraamatukogu - 325 2595, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vihula haruraamatukogu - 329 2631, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Võsu haruraamatukogu - 325 8648, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Võsupere haruraamatukogu - 323 4130, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Broneerida saab raamatuid ka https://www.lugeja.ee/ kaudu.
Raamatuid saab tagastada olenemata lahtiolekuaegadest tagastuskasti.